Nieuw in Rainbow: juni
Op 12 juni verschijnen er weer vier mooie nieuwe titels in Rainbow!
Gilles van der Loo - Café Dorian
Een kastelein bouwt in een buitenlandse stad Café Dorian uit tot een geliefde ontmoetingsplek, maar terwijl zijn succes groeit, wordt hij steeds meer geconfronteerd met wat hij in Amsterdam achterliet. In deze gelaagde roman verweeft Gilles van der Loo een verhaal over liefde, verlies, herinneringen en de troostende kracht van verhalen.
Peter Giessen - Retour de France
Volkskrant-correspondent Peter Giesen reist via de historische Route Nationale 7 door Frankrijk en onderzoekt onderweg de geschiedenis, cultuur en uitdagingen van het land. Retour de France is een persoonlijke en veelzijdige ontdekkingstocht langs de plekken, tradities en verhalen die de Franse identiteit vormen.
Philip Norman - Paul McCartney
Philip Norman vertelt het levensverhaal van Paul McCartney, van zijn jeugd in Liverpool en de vorming van The Beatles tot zijn uitgroei tot een van de invloedrijkste muzikanten aller tijden. Een meeslepende biografie van het leven, de muziek en de nalatenschap van een muzikaal genie.
Wanneer acht ogenschijnlijk ongerelateerde sterfgevallen in de VS met elkaar verbonden blijken te zijn, wordt Jack Reacher ingeschakeld om de waarheid boven tafel te krijgen. Terwijl hij een gevaarlijke samenzwering ontrafelt, moet hij niet alleen moordenaars zien te stoppen, maar ook afrekenen met de verborgen agenda's van zijn eigen bondgenoten.



