De mooiste omslagen in Rainbow: fictie editie
Door de jaren heen zijn er bij ons de mooiste boeken verschenen: mooi van binnen, maar ook zeker van buiten! We delen graag de allermooiste omslagen met je uit ons aanbod fictie.
Door de jaren heen zijn er bij ons de mooiste boeken verschenen: mooi van binnen, maar ook zeker van buiten! We delen graag de allermooiste omslagen met je uit ons aanbod fictie.
Op een zomerochtend gaat Clarissa Dalloway bloemen kopen. Ze is bezig met de laatste voorbereidingen voor het feest dat ze die avond gaat geven. Terwijl ze door Londen loopt overdenkt ze haar leven.
Carmiggelts liefde voor katten is bekend. Maar ook voor honden had hij een zwak. In deze bundel komen ze allebei aan bod.
Een keuze maken uit het kleine oeuvre van Vasalis is geen eenvoudige opgave want elk gedicht van haar hand is prachtig. Deze bundel is bedoeld om kennis te maken met haar werk.
Een ontroerende en volwassen roman van Jane Austen over gemiste kansen, tweede liefde en de kracht van volharding.
Anna zit gevangen in een huwelijk en wordt verliefd op een ander. Wanneer ze haar gezin voor hem verlaat, gaan gevoelens van schuld en schaamte haar leven steeds meer beheersen.
Een vriendschap in brieven tussen Helene Hanff uit New York en een antiquarische boekhandel op 84 Charing Cross Road, Londen. Dit waargebeurde verhaal heeft de harten van duizenden lezers gestolen.
De scholen zijn weer begonnen! Deze maand hebben we in Rainbow dan ook de leukste boeken om te lezen voor je lijst.
Lees meer »
Speciaal voor de Boekenweek hebben we de leukste boeken in eigen taal voor je op een rijtje gezet!
Lees meer »
Vers van de pers! Er zijn weer vier heerlijke nieuwe boeken verschenen deze maand.
Lees meer »
Het is weer die tijd van het jaar: Sinterklaas is in het land, de schoenen worden gezet, en ook kerst staat alweer snel voor de deur. Tijd om op zoek te gaan naar de leukste cadeaus!
Lees meer »