De leukste boeken voor in je koffer
Ga jij binnenkort op vakantie? Een boek mag natuurlijk niet ontbreken in je koffer. Dit zijn onze tips!
Ga jij binnenkort op vakantie? Een boek mag natuurlijk niet ontbreken in je koffer. Dit zijn onze tips!
Wanneer Mimi voor het eerst haar vaders nieuwe huis in de Cotswolds bezoekt, raakt ze verliefd op het dorp en de mensen die er wonen. Vooral met Cal heeft ze meteen een klik. En nog iets meer.
In SPQR biedt een van 's werelds belangrijkste classici een frisse kijk op de Romeinse geschiedenis. Deze geschiedenis omspant duizend jaar en werpt een nieuw licht op de Romeinse beschaving.
Mark Manson kijkt naar onze relaties met geld, entertainment, internet; en hoe een teveel aan iets goeds ons alleen maar miserabeler maakt. Hij daagt ons uit om eerlijker tegen onszelf te zijn en verbinding te maken met de wereld op manieren die we zelf waarschijnlijk nog niet hadden bedacht.
Lees meer »
Nog op zoek naar een cadeau voor je moeder? Met een van deze boeken maak je haar zeker weten blij!
Lees meer »
De TikTok sensatie If we were villains is er nu eindelijk in het Nederlands! Voor liefhebbers van dark academia, Shakespeare en The Secret History. Lees hier alvast een voorproefje.
Lees meer »