De leukste boeken voor in je koffer
Ga jij binnenkort op vakantie? Een boek mag natuurlijk niet ontbreken in je koffer. Dit zijn onze tips!
Ga jij binnenkort op vakantie? Een boek mag natuurlijk niet ontbreken in je koffer. Dit zijn onze tips!
Wanneer Mimi voor het eerst haar vaders nieuwe huis in de Cotswolds bezoekt, raakt ze verliefd op het dorp en de mensen die er wonen. Vooral met Cal heeft ze meteen een klik. En nog iets meer.
In SPQR biedt een van 's werelds belangrijkste classici een frisse kijk op de Romeinse geschiedenis. Deze geschiedenis omspant duizend jaar en werpt een nieuw licht op de Romeinse beschaving.
Speciaal voor de Boekenweek hebben we de leukste boeken in eigen taal voor je op een rijtje gezet!
Lees meer »
Voor elke moeder een perfect boek: van rust en natuur tot spanning, literatuur en onvergetelijke romans
Lees meer »
Wat je angsten ook zijn, Feel the Fear and Do It Anyway ® geeft je waardevolle inzichten en praktische tools om iedere situatie aan te kunnen.
Lees meer »
Vers van de pers! Er zijn weer vier heerlijke nieuwe boeken verschenen deze maand.
Lees meer »